Imprezy integracyjne

Pobierz nasz katalog:
Pobierz
Skontaktuj się z nami:
Imprezy integracyjne

Integracja zespołu nie musi być nudna ani sprowadzać się do zwykłego zjedzenia wspólnego posiłku i wypicia wódki.

Gra scenariuszowa. To hasło rządzi w dziedzinie integracji, bo pozwala poznać swój zespół w warunkach innych niż biurowe pomieszczenia.

Jakie gry scenariuszowe wybrać?  Takie, które będą poprowadzone przez konferansjera, animowane przez instruktorów i pozwolą na kreatywną zabawę między zespołami. Genialnym plusem naszych imprez jest przygotowanie terenu pod imprezę poprzez tematyczną aranżację. Cały wystrój dostosowany jest do myśli przewodniej gry scenariuszowej dzięki czemu możemy poczuć się jak w spektaklu reżyserowanym specjalnie dla Was. Możliwości, oczywiście, jest wiele: gry ze sportową rywalizacją, gry z twórczym działaniem, gry z nutką adrenaliny i tajemnicy… Łączy je jedno: team building, który zintegruje Wasz zespół!

Zapewniamy
  • nagłośnienie nagłośnienie
  • nagrody nagrody
  • prowadzący i instruktorzy prowadzący i instruktorzy
  • przygotowanie terenu pod imprezę/aranżacja tematyczna przygotowanie terenu pod imprezę/aranżacja tematyczna
  • team building team building
Scenariusze
escape room
Więcej
extremalny biznes
Więcej
fashion style
Więcej
firmowa olimpiada
Więcej
hollywood dla każdego
Więcej
kreatywni konstruktorzy
Więcej
lip dub
Więcej
lost
Więcej
malowanie wielkoformatowe
Więcej
maszyna goldberga
Więcej
misja
Więcej
monster garage
Więcej
morderstwo w lesie/hotelu
Więcej
mtv na wesoło
Więcej
orienteering miejski
Więcej
orienteering z przygodami
Więcej
podróż dookoła świata
Więcej
prl - 300% normy
Więcej
skarb narodów
Więcej
śladami F1
Więcej
widmo atlantydy
Więcej
Nasza oferta
Gale i konferencjeJak zrobić ciekawy event? Z nami! Każdy wyjazd firmowy jest jak tworzenie pysznej potrawy: wymaga doboru wysokiej jakości składników, umiejętnych połączeń i odpowiednich przypraw. I tu...więcejPiknikiSzukają Państwo oryginalnego pomysłu na piknik firmowy, rodzinny i sposobu na dobrą zabawę? Chcielibyście nie martwić się o takie rzeczy jak: bezpieczeństwo na imprezie, atrakcje na piknik dl...więcejAdrenalinaEventy z adrenaliną biją rekordy popularności. Dlaczego? Bo to idealna odskocznia od firmowej codzienności. To też sprawdzenie zespołu w nietypowych warunkach i okolicznościach. To jest właśn...więcejWieczoryCzary-mary! Hokus Pokus! Abrakadabra! Sim Sala Bim! Szazam! Klaatu barada nikto! Wiele z nas zna te tajemnicze zaklęcia, które w dzieciństwie miały pomóc, odwrócić sytuację l...więcej