Adrenalina

Pobierz nasz katalog:
Pobierz
Skontaktuj się z nami:
Adrenalina

Eventy z adrenaliną biją rekordy popularności. Dlaczego? Bo to idealna odskocznia od firmowej codzienności. To też sprawdzenie zespołu w nietypowych warunkach i okolicznościach. To jest właśnie powód, dla którego quady, buggy, amfibia, strzelanie z broni ostrej czy też scenariusze militarne są tak pożądane. W dodatku adrenalinę można poczuć wszędzie: w powietrzu zjeżdżając zjazdem tyrolskim lub pokonując most linowy, na ziemi pokonując  dzikie tereny podczas off roadu samochodami terenowymi oraz pod wodą oddychając dzięki butli podczas nurkowania.

Wszystkie nasze imprezy z adrenaliną mają jeden wspólny mianownik: najważniejsze jest bezpieczeństwo! Przeszkoleni instruktorzy i sprzęt z aktualnym przeglądem to nasza wizytówka!

Zapewniamy
Video
Adrenalina
Kilka słów od nas
Quady - niby proste ale bardzo wymagające

Quady - niby proste ale bardzo wymagające

Niedzielny poranek… pobudka po sobotniej delikatnie „mokrej” kolacji J. Dobre śniadanie i zaczyna się … Pełen werwy i nabuzowany pozytywną energią zastanawiam się „co by tu zmalować”. Fajnie byłoby czymś się zająć… no tak – tylko czym? Z tak poważnym życiowym dylematem zmagał się chyba każdy - „Porobiłbym coś, ale coś takiego hmyyyy … niebanalnego”. I stało się uderzyło jak grom z jasnego nieba... aż widoczna była ta żarówka, która zapaliła mi się nad głową.

– Szwagier … mam trochę „zabawek” w magazynie które

czytaj więcej
Adrenalina - spotkanie firmowe w mocnym wydaniu...

Adrenalina - spotkanie firmowe w mocnym wydaniu...

Spotkanie firmowe w mocnym wydaniu… świetnie tylko po co? Eventy ociekające adrenaliną to najlepszy sposób na sprawdzenie jak daleko znajdują się granice naszych możliwości. W końcu nie na co dzień prowadzimy samochód terenowy  ważący tyle co dwa osobowe po bardzo wymagającym terenie. To właśnie podczas jazdy pojazdami, z którymi nie mamy styczności na co dzień takimi jak quad, buggy czy amfibia liczy się zespół i współpraca pomiędzy jego członkami. Te same relacje międzyludzkie można odszukać podczas potyczek paintballowych w których niemal za każdym razem wyłoni się ktoś kto pokieruje zespołem.

czytaj więcej
Trochę Off-roadu – czyli błotny bolid dla każdego

Trochę Off-roadu – czyli błotny bolid dla każdego

Ktoś kiedyś powiedział, że auto z napędem 4x4 staje się terenowym dopiero wtedy, gdy z podsufitki trzeba błoto szpachelką zrywać. Może to i prawda ale jest kilka rodzajów off-roadu. Jedni wydają dwa worki pieniędzy na samochód i kolejna dwa na jego przeróbki , inni wolą taplać się po klamki w błocie w własnoręcznie wyspawanej „zmocie”.  Osobiście preferuję szeroko pojętą turystykę off-roadową. Może dlatego, że bawią mnie podróże ale jakoś nie przepadam za kiszeniem się w hotelu. Z racji na głębokość mojego portfela wybór samochodu padł

czytaj więcej
Nasza oferta
Gale i konferencjeJak zrobić ciekawy event? Z nami! Każdy wyjazd firmowy jest jak tworzenie pysznej potrawy: wymaga doboru wysokiej jakości składników, umiejętnych połączeń i odpowiednich przypraw. I tu...więcejPiknikiSzukają Państwo oryginalnego pomysłu na piknik firmowy, rodzinny i sposobu na dobrą zabawę? Chcielibyście nie martwić się o takie rzeczy jak: bezpieczeństwo na imprezie, atrakcje na piknik dl...więcejImprezy integracyjneIntegracja zespołu nie musi być nudna ani sprowadzać się do zwykłego zjedzenia wspólnego posiłku i wypicia wódki. Gra scenariuszowa. To hasło rządzi w dziedzinie integracji, bo ...więcejWieczoryCzary-mary! Hokus Pokus! Abrakadabra! Sim Sala Bim! Szazam! Klaatu barada nikto! Wiele z nas zna te tajemnicze zaklęcia, które w dzieciństwie miały pomóc, odwrócić sytuację l...więcej