Adrenalina - spotkanie firmowe w mocnym wydaniu...
Adrenalina - spotkanie firmowe w mocnym wydaniu...

Spotkanie firmowe w mocnym wydaniu… świetnie tylko po co? Eventy ociekające adrenaliną to najlepszy sposób na sprawdzenie jak daleko znajdują się granice naszych możliwości. W końcu nie na co dzień prowadzimy samochód terenowy  ważący tyle co dwa osobowe po bardzo wymagającym terenie. To właśnie podczas jazdy pojazdami, z którymi nie mamy styczności na co dzień takimi jak quad, buggy czy amfibia liczy się zespół i współpraca pomiędzy jego członkami. Te same relacje międzyludzkie można odszukać podczas potyczek paintballowych w których niemal za każdym razem wyłoni się ktoś kto pokieruje zespołem.

 

Połączeniem atrakcji motoryzacyjnych, linowych a także zadań sprawnościowych jest misja militarna. Jest to scenariusz wzorowany na szkoleniu wojskowym gdzie zadaniem uczestników jest nabywanie kolejnych sprawności przy użyciu ciężkiego sprzętu i przy sporej dawce emocji. Przeprawa samochodami terenowymi, przejażdżka amfibią, strzelanie, pokonywanie pól minowych czy pierwsza pomoc w warunkach stresowych nie będą łatwe ale jako zespół na pewno sobie z nimi poradzicie.

W kryzysowych sytuacjach zaczynamy działać  nieszablonowo, dzięki czemu dowiadujemy się znacznie więcej o sobie nawzajem… o naszych mocnych i słabych stronach, o zainteresowaniach, podatności na stres a nawet lękach.

Tego typu eventy to idealny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym, bo pod czujnym okiem instruktorów można się świetnie bawić robiąc coś co daje ogromnego kopa adrenaliny i pobudza do dalszych wyzwań już wewnątrz firmy a ponad to dowiedzieć się o swoich znajomych z biura kilku interesujących szczegółów które poprawią atmosferę w pracy i ułatwią działanie w grupie.

Scenariusze militarne bogate w różne wyzwania fizyczne, w których wykorzystywany jest różnorodny sprzęt mechaniczny pozwalają nam odskoczyć nieco od rzeczywistości dnia codziennego, a zdobywając wiedzę o technikach przetrwania, czy użycia broni w bardzo łatwy, a zarazem bardzo przyjemny sposób można poszerzyć własne horyzonty, zdobyć dodatkową motywację do pracy bądź odkryć w sobie nowe hobby.